bip.gov.pl
RSS
A A A K
SmodBIP
To jest wersja archiwalna, strona została skasowana: 31.08.2018 z powodu:
archiwum

Inspektor ds. administracyjnych

Wojskowy Instytut Medyczny poszukuje kandydata do pracy na stanowisko inspektora ds. administracyjnych w Wydziale Kształcenia Podyplomowego Lekarzy.

Główne obowiązki na stanowisku :
• obsługa administracyjna procesu szkolenia specjalizacyjnego lekarzy i lekarzy dentystów
• obsługa administracyjna szkolenia specjalizacyjnego przedstawicieli pozostałych zawodów medycznych w dziedzinach mających zastosowanie w ochronie zdrowia

Wymagania:
• wykształcenie: wyższe (preferowane administracyjne)
• doświadczenie na podobnym stanowisku min. 1 rok
• bardzo dobra znajomość pakietu MS Office;
• komunikatywność

Oferujemy:
• umowę o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy

Osoby zainteresowane, spełniające powyższe wymagania prosimy o przesyłanie CV na adres rekrutacja@wim.mil.pl

Oferty kandydatów przyjmujemy do dnia 22 sierpnia 2018 r.

Zgodnie z art. 13 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016, str. 1) informujemy, że administratorem danych jest Wojskowy Instytut Medyczny w Warszawie (04-141 Warszawa, ul. Szaserów 128). Przesłane dane będą przetwarzane w celu niezbędnym dla realizowanych procesów rekrutacyjnych a obowiązek ich podania wynika z art. 22 [1] §1 Kodeksu pracy. Dane będą przechowywane do czasu zakończenia procesu rekrutacji na wskazane powyżej stanowisko. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych. Przysługuje Pani/Panu również prawo do złożenia skargi w związku z przetwarzaniem ww. danych do organu właściwego ds. ochrony danych osobowych.

Oferta numer: 18043Opublikował: Łukasz Jaworski
Publikacja dnia: 16.08.2018
Podpisał: Łukasz Jaworski
Dokument z dnia: 16.08.2018
Dokument oglądany razy: 345
Wersja do druku